Ders saatleri ve Fiyatlar

Dersler ve Yüzme Kursu Fiyat Bilgisi

Mustafa İnan Özant ile kurulan inanyuzme akademik yayınlar ve uygulamalı eğitimleri ile sezona tüm hızla devam etmektedir. Aşağıda ki tabloda verilen fiyatlar güncel liste fiyatlarımız. Yüzme kursu fiyat bilgisi detayları için bizleri arayabilirsiniz. 10 saatte değişim garantisi ile hizmetimizi sizlere sunmaya devam etmekteyiz.  Cazip ve kampanyalı fiyat listemize bakmadan karar vermeyin. Her yaş grubu için özel ders verilmektedir. Çocuk grup yüzme fiyatları ise hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki gruptan oluşmaktadır. Yaz dönemi boyunca hafta içi grubumuzda aktif olarak hizmet vermektedir. Çocuk grup yaş sınırı 4 – 14 yaş aralığıdır.

 

1 saatlik özel ders fiyatı

 

Seçmiş olduğunuz kadın ya da erkek eğitmen ile birlikte birebir özel ders. Eğitimlerimiz siz ve antrenörler arasında belirlenen ortak saat içerisinde yapılmaktadır. Kendi havuzunuzda eğitim almak isterseniz lütfen iletişime geçiniz.

 

350 TL

 

5 saatlik özel ders paket fiyatı

 

Suyun üzerinde durabiliyorum. Biraz stil katarak yüzmeyi geliştirmek istiyorum diyorsanız sizin için hazırladığımız bir paket.

 

1200 TL

 

10 saatlik özel ders paket fiyatı

 

Yüzme hakkında hiçbir fikrim yok. Ama bunu artık öğrenmek istiyorum diyorsanız bu paketimiz de sizler için hazırlanmış.

 

2250 TL

 

2’li Grup Yüzme 10 saatlik paket kurs fiyatı

 

Arkadaşınız, kardeşiniz, eşiniz ya da tanıdığınız herhangi bir kişi ile birlikte eğitim almak istiyorsanız; sizlere önerimiz 2’li yüzme gruplarıdır. Seçtiğiniz ya da size sunulan eğitmen ile birlikte 2 kişi olarak derslerinize girip yüzme eğitiminizi alabiliyorsunuz. 

 

3200 TL

 

3’lü Grup Yüzme 10 saatlik paket kurs fiyatı

 

Arkadaşınız, kardeşiniz, eşiniz ya da tanıdığınız herhangi bir kişi ile birlikte eğitim almak istiyorsanız; sizlere önerimiz 3’lü yüzme gruplarıdır. Seçtiğiniz ya da size sunulan eğitmen ile birlikte 3 kişi olarak derslerinize girip yüzme eğitiminizi alabiliyorsunuz. 

 

4000 TL

 

İnan Yüzme Kursu Eryaman ve İnan Yüzme Kursu Çayyolu ile birlikte siz değerleri kursiyerlere eğitimleri tamamlamaları için elimizden gelen desteğin fazlasını göstermeye devam ediyoruz. Mustafa İnan ÖZANT ile İnan Yüzme Ankara Bireysel ve Grup Yüzme kursu fiyat bilgisi yukarıdaki tabloda verilmiştir.  Bu fiyatlar 2020 yıl sonuna kadar geçerlidir. Fiyatlara KDV dahildir.