Kadınlara ve Çocuklara Özel Ders

Kadınlara özel yüzme, kadın antrenörler ile özel dersler alabilirsiniz. 4 yaştan 14 yaşına kadar bütün çocuklar için birebir eğitim imkanı sunmaktayız. Çocuklara ve kadınlara özel yüzme kursu kayıtlarımız için bizimle iletişime geçiniz. 

 

:

Birebir Özel Dersler

İnan Yüzme ile Eryaman Yüzme Kursu faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Birebir özel dersler ile yüzme eğitimleriniz hem eğlenceli hem de antrenörün özel ilgisi ile ayrıcalıklı olduğunuzun farkına varın. Ders saatlerinizi eğitmen ile öğrenci arasında kararlaştırılmaktadır. Dersleri almanız gereken belirli saatler içerisinde değil, gün içerisinde eğitmen ve öğrencinin belirlediği saatte ders işlenmektedir. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

Başlangıç, Orta ve İleri Seviye Özel Yüzme Eğitimleri

Her yaşa ve her kişinin seviyesine göre, düzenlenen programlar ile herkes yüzmeyi öğrenebilecek. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Sağlık Sorunları Olanlar için Özel Eğitim

Bedensel olarak engeli olan her bireye özel olarak hazırlanan programlar ile rehabilite edilebilmektedirler. Skolyoz, Kifoz, Fıtık vb. gibi rahatsızlıkları olan kişiler bizimle iletişime geçebilirler.

 

 

Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlık

Spor Bilimleri Fakülteleri özel yetenek sınavlarına hazırlık, Deniz kuvvetleri özel yetenek mülakatlarına hazırlık için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Grup Dersleri

4 – 14 yaş her çocuk için grup dersleri ile çocuklar yüzerken keyif alacaklar. Grup dersleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz.

İnan yüzme kursu olarak;  bugüne kadar yüzlerce kişiye eğitim veren kurumumuzun kurucusu Mustafa İnan ÖZANT ve ekibi ile birlikte Ankara Eryaman’da; her yaş grubuna, özel sağlık sorunları olan kişilere, özel eğitim almak isteyen kişilere ve özel yetenek sınavlarına hazırlık için kişisel eğitim süreçleri düzenlenmektedir. Antrenörler alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Her eğitmenimizin yüzme antrenörlük belgesi bulunmaktadır.  Güler yüz ve samimi eğitmen öğrenci ilişkisi ile yüzmek artık çok daha kolay.  Çocuklar ve Yetişkinler için Ankara da yüzme bilmeyen kimse kalmasın diye fiyatlarımız  2019 yıl sonuna kadar geçerlidir.  Grup dersleri fiyatlarımız için iletişime geçiniz. 

İlk derste görüşmek dileğiyle.