Dersler ve Yüzme Kursu Fiyat Bilgisi

Mustafa İnan Özant tarafından kurulan inanyuzme, akademik yayınlar ve uygulamalı eğitimleri ile sezona tüm hızla devam etmektedir. Yüzme kursu fiyat bilgisi detayları için bizleri arayabilirsiniz. 8-10-12’li ders paketlerimiz mevcuttur. 10 saatte değişim garantisi ile hizmetimizi sizlere sunmaya devam etmekteyiz.  Cazip ve kampanyalı fiyat listemize bakmadan karar vermeyin. Her yaş grubu için özel ders verilmektedir. Çocuk grup yüzme fiyatları ise hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki gruptan oluşmaktadır. Yaz dönemi boyunca hafta içi grubumuzda aktif olarak hizmet vermektedir. Çocuk grup yaş sınırı 5 – 15 yaş aralığıdır.

 

8 saatlik özel ders fiyatı

 

Seçmiş olduğunuz kadın ya da erkek eğitmen ile birlikte birebir özel ders. Eğitimlerimiz siz ve antrenörler arasında belirlenen ortak saat içerisinde yapılmaktadır. Kendi havuzunuzda eğitim almak isterseniz lütfen iletişime geçiniz.  

4500 TL

 

10 saatlik özel ders paket fiyatı

 

Suyun üzerinde durabiliyorum. Biraz stil katarak yüzmeyi geliştirmek istiyorum diyorsanız sizin için hazırladığımız bir paket.  

4900 TL

 

12 saatlik özel ders paket fiyatı

 

Su korkumu yenmek, yüzmeyi öğrenmek ve stil katarak kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız sizin için hazırladığımız bir paket.  

5300 TL

 

Çocuk Grup Yüzme Dersi

 

Hafta sonu 10.00 – 11.00 ve 13.00 – 14.00

Hafta içi Salı ve Perşembe günleri 10.00 – 11.00 aralığında çocuk yüzme grup dersleri vermekteyiz.

 

1800 TL

 

İnan Yüzme Kursu Eryaman İnan Yüzme Çayyolu Ümitköy ile birlikte siz değerleri kursiyerlere eğitimleri tamamlamaları için elimizden gelen desteğin fazlasını göstermeye devam ediyoruz. Mustafa İnan ÖZANT ile İnan Yüzme Ankara Bireysel ve Grup Yüzme kursu fiyat bilgisi yukarıdaki tabloda verilmiştir. Kurslarımız değişim garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Yukarıdaki fiyatlar Mart 2024 tarihlidir, güncel fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.