Kurumsal Anlaşmalar

İnan Eryaman Yüzme Kursu olarak; Kurumsal Anlaşmalar ile Okullara ve Kreşlere özel olarak eğitimler sunmaktayız. Havuza sahip olan okullar için; uzman kadromuz ile haftada 1 ders olmak üzere yüzme eğitimleri veriyoruz. Havuzu olmayan okullar için ise; havuz imkanı sunuyoruz ve hafta da 1 ders yüzme eğitimlerimizi vermeye devam ediyoruz. Eryaman da bir ilk hiçbir okul havuzsuz kalmayacak. Devlet ya da Özel okullar için her türlü imkanı ve araç gereç tedariğini sağlamaktayız. 3-4 yaştan (kreş öğrencileri) başlayan eğitimler 17 yaş (lise öğrencileri) grubuna kadar devam etmektedir.

Kurumsal Anlaşmalar
Kurumsal Anlaşmalar

Ankara da Eryaman gibi nezih bir semtte her çocuk böylelikle yüzme öğrenebilecek. Deneyimli ve akademisyen kadromuz ile bizler, siz değerli öğrencilere ve öğretmenlere bu imkanları sağlayabildiğimiz için çok mutluyuz. Ayrıca İnan Yüzme olarak Eryaman şubemizde 4 yaştan 70 yaşına kadar özel birebir derslerimiz ile eğitimlerimizi desteklemekteyiz. Ayrıca 7-8- yaş itibari ile lisanslı sporcular yetiştirerek çocukların ve yetişkinleri birer lisanslı sporcular haline getirip gelişimlerini takip etmekteyiz.

Kurumsal olarak yaptığımız sözleşmelerde okullarda haftalık ders programlarına eklenecek olan bu yüzme dersleri ile bireyler hem yoğun dersleri arasında bir nefes alacak hem de yüzmeyi öğreneceklerdir. Unutmayın yüzme hayat kurtarır ve her bireyin kesinlikle bilmesi gereken bir yetenektir.

Yüzme Sporu vücutta tüm kas gruplarına hitap ettiği için hem kişisel gelişim için hem de fiziksel ve mental rahatlık için yapılması gereken bir spor branşıdır. Bizler de bu bilgilerimizi akademik makaleler ile takip ederek sizlere her zaman güncel eğitimler vermekten mutluluk duyarız.

Kurumsal Anlaşmalar için görüşmelerinizi 0530 877 8952 numaralı telefondan ya da inanozant@gmail.com adresinden yapabilirsiniz.  Dr. Öğretim üyesi kadrosu ve uzman ekibimizle birlikte İnan Yüzme Çatısı altında buluşmak için @inanyuzme instagram sayfası ve 0530 877 8952 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ofis: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı mah. 2780. cad. no:86

Merkez Şube: Eryaman Dil Devrimi cad. Eryaman Evleri 4/3

Çayyolu Şube: Aykon Akademi Yaşamkent Girişi Şen Şölen Sporcu Kampüsü