Çayyolu Ümitköy Yüzme Kursu

inan yüzme kursları

İnan Çayyolu Ümitköy Yüzme Kursu Ankara;Çayyolu Ümitköy de yüzme eğitimi veren kurumumuz ile hizmetinizdeyiz. Deneyimli antrenörler ile birlikte her yaş grubuna yüzme eğitimi veren İnan Yüzme, çocuk grup dersleri ve bireysel derslerle sizlere yüzmeyi kolay ve eğlenceli yollarla öğretmektedir. Ekibimizdeki tüm antrenörlerimiz güler yüzlü, deneyimli, yüzme konusunda uzman ve sertifikalı antrenörlerden oluşmaktadır. 4 yaştan 70 yaşına kadar yüzmeyi öğrenmek isteyen herkes için özel olarak hazırlanan programlar ile herkese birebir dersler verilmektedir. Ayrıca 4 -14 yaş arası çocuklar için oluşturmuş olduğumuz gruplar sayesinde hem eğlenceli hem de öğretici eğitimler de hizmetimizde bulunmaktadır. İnan Yüzme ile yüzmek artık çok kolay!.

Çayyolu Ümitköy Yüzme Kursu ile Su Korkusunu Yenin!

İnan Yüzme Kursu sizlere daha iyi eğitim verebilmek için güncel bütün akademik çalışmaları takip etmektedir. Antrenör Mustafa İnan ÖZANT ‘ın kurmuş olduğu teknik kadro ile çocuğunuz ya da kendiniz daha kolay ve eğlenceli olarak yüzmeyi öğrenebilirsiniz. Her insan da olduğu gibi yüzmeyi başaramamanın en büyük nedeni su korkusudur (aquafobi). Aquafobisi olan insanlar boğulma korkusu nedeni ile suya girmekte çekingenlik ya da su içerisinde rahat olamamaktadırlar. Her kişiye özel olarak oluşturulan programlar da nefes egzersizleri ile önce su içerisinde daha rahat kalınması sağlanmaktadır. Daha sonra her birey için olan ayak vuruşları ve kola çekişleri ile su üzerinde kalma öğretilmektedir.

Çayyolu Ümitköy Yüzme Kursu Stil Teknikleri

Su üzerinde kalabilen her kişiye düzgün ayak vuruşları ve kol çekişleri yaptıktan sonra stil öğrenme üzerinde durulmaktadır. Serbest ve sırt üstü stil ile başlayıp kurbağa ve kelebek ile devam eden stil öğrenme kurslarımız kişiden kişiye göre oluşturulan farklı programlar ile eğitimi verilmektedir. Kayıt yaptıran her birey için bir yüzme eğitmeni verilmektedir. Antrenör ve öğrenci arasında belirlenen uygun saatlerde kişiler eğitimlerini almaktadır. Her birey için özel ders olabildiği gibi 2’li ya da 3’lü grup derslerimizde mevcuttur. Çiftler de birlikte eğitim alabilirler. Çayyolu Ümitköy de faaliyete başlayan yüzme kurslarımız her kesime hitap etmektedir. Eşiyle ders almak isteyen, çocuğuyla ders almak isteyen ya da birebir eğitim almak isteyen herkes iletişim bölümünden bize ulaşabilir.